İade Politikası

Sitemizden satın almış olduğunuz ürün veya ürünleri teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Ürün iadesini nasıl yaparım?


İade Şartları 
 
1 - Ürünü Size geldiği şekilde özenli bir şekilde paketlemeniz ve eksiksiz tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

2 - Ürün kolisinin üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir (Tekrar satışa uygun olmayan durum).

3 - Ürün kullanılmış, yıpranmış, çizilmiş, Özenli paketlememe sonucu kargoda zarar görmüş şekilde tarafımıza ulaştığı taktirde iade reddedilecek ve karşı ödemeli olarak tarafınıza tekrar gönderilecektir.

4- Tekrar satışa uygun olmayacak şekilde (Kullanılmış, zarar görmüş, etiketi çıkarılmış, kolisi yanlış açılma sonucu zarar görmüş, emniyet bandı sökülmüş, Koli üzerine kargo etiketi yapıştırılmış , vb...) tarafımıza ulaşan iade ürünler kabul edilmeyecek ve tarafınıza karşı ödemeli olarak gönderilecektir.

5- Satışını yaptığımız tüm ürünler sıfır(kullanılmamış) ürünlerdir ve 2. el (kullanılmış) durumuna düşecek şekilde tarafımıza ulaşan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir; Ürün tarafınıza karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

6- Kişileştirilmiş, kişiye özel, Üzerine  size özel resim, yazı  vb yazılarak/işlenerek gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

7- Hijyen ve sağlık ürünlerinde iade kabul edilmemektedir.

8- Kişisel bakım ürünleri paketi açıldığı taktirde iadesi kabul edilmemektedir.

9- Başka bir alıcıya Satışa/Göndermeye uygun olmayacak şekilde tarafımıza ulaşan tüm ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

10- Üst maddelerdeki uyarıları dikkate alarak iadeye engel olmayacak şekilde olduğuna kanaat getirdiğiniz ürününüzü gerekli özeni göstererek paketledikten sonra size verilecek olan  Kargo Kodu ile Belirtilen kargo firmasına teslim ediniz.

11- Telefon teyitli siparişlerde (beden bilgisi- ölçü bilgisi) iade işlemlerinde kargo masrafları alıcıdan düşülür ve ücret iadesi ona göre yapılır. 


12- Hasarlı ürünlerde kargo hasar tespit tutanağı tutturup tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Kargo hasar tespit tutanağı tutulmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ;
İncelenip iadeye uygun olması durumunda iadeniz onaylanacak ve para iadesi süreciniz başlatılacak ve size bilgi verilecektir.
İncelenip iadeye uygun olmaması durumunda iadeniz reddedilecek ve ürün tarafınıza karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

 
Yükleniyor...