Hırsız Savar Biber Gazı Sprey 15 Adet Birden

  • Stok: 20+
  • Fiyat
  • %16indirim
    950,00 TL
    799,90 TL
    KARGO BEDAVA
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Biber Gazı (Nato) (15 ADET)
Şehir yaşamında karşılaşabileceğiniz gasp ve tacize karşı kendinizi emniyete alınız.
Göz yaşartıcı biber gazı spreyi ile artık yaşam daha hür ve emniyetli.
SEVDİKLERİNİZİ VE KENDİNİZİ TEHLİKELERE KARŞI KORUMANIN ETKİLİ VE YENİ YOLUÜRÜNÜMÜZ TAMAMEN %100 Orjinal Üründür. 
Taklitlerine Özlelikle Dikkat ediniz..
1 metreden daha uzaktan tinerci, gaspçı ve tacizcilere karşı kullanabileceğiniz bu sprey 8,5 cm yüksekliğinde ve 3,5 cm çapında.Çantanız ve cebinizde roll-deodorant gibi taşıyacağınız bu korunma spreyini kendi emniyetiniz için mutlaka yanınızda bulundurunuz.
Biber Gazı (Nato) (15 ADET)Nato Biber Gazı (Spray) Göz Yaşartıcı sprey40ml lik spray tüp- Çantada ve cepte kolay taşınır6cmx2cm ebatındadır.
Ozon tabakasına zarar vermezÜretim yeri AlmanyaYüksek konsantrasyonlu ve anında tesirlidirKullanımı hızlı pratik ve kolaydır.
Biber Gazı Hakkında Genel BilgilerBiber Gazı saldırganın gözüne/yüzüne doğru sıkılır. Saldırganın gözlerinin geçici olarak kapanmasına ve görmemesini sağlar.
Yaklaşık 45 60 dakika süresince saldırgan etkisiz hale gelir. Bu sürenin sonunda kalıcı bir zarar vermez.
Biber gazı 10 oranında Oleo Capsicum Biberinden imal edilmiştir.Bu madde evde gıda olarak kullandığımız kırmızı biberdir.
Biber gazı tüp içerisinde senelerce etkisini yitirmez. Herhangi bir son kullanma tarihi yoktur.
Biber gazını rüzgara karşı sıkmayınız. 
Kapalı yerlerde kullanmanız durumunda gaz kısa sürede oda içerisinde yayılarak oda içerisinde herkesi etkileyebilir.5 metreye kadar etkili.8,5 cm. boyu sayesinde çanta ve cepte kolay taşıma.
Göz yaşartıcı spreyler tehlikeli durumlarda karşınızdaki kişiyle temasınızı gerektirmediğinden giderek en çok tercih edilen savunma aracıdır.
Biber Gazı (Nato) (15 ADET)Kullanım sırasında saldırgandan 1 metre mesafeye ihtiyaç vardır. Sprey 5 metreye kadar etkili olacaktır. 
Spreyin içindeki madde,temas ettiği yüzeyde müthiş bir yanma hissi uyandırır. 
Spreye maruz kalan kişi en az 15 dakika süreyle etkisiz kalacaktır.
DİKKAT!Kapalı alanda deneme amaçlı kullanmayınız.Spreyi yüksek ısıya maruz bırakmayınız.
Biber Gazı Yasal KullanımBu ürünü taşımanız hiç bir yönden yasal bir sorun teşkil etmemektedir.
Öldürücü olmayan kimyasal silahlar sınıfına girer. Kullanımı, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulamasına İlişkin Yönetmelikte, yasal olarak kabul edilmektedir. İlgili Yönetmeliğin Ateşli Silahlar başlıklı, 4.bölümünün Silah Bulundurma ve Taşıma İzni Verilmesi başlığını taşıyan 24. maddesinde şu ifade yer almaktadır: "Koruma ve güvenliğin sağlanabilmesi için fiziki önlemlere ve güvenlik cihazlarına öncelik verilir. Komisyon, orantılılık ilkesine uygun olarak canlılar üzerinde kalıcı etkisi olmayan kimyasalların kullanılmasına izin verebilir."Almış olduğunuz üründe ki açıklama ve resimler göndermiş olduğumuz ürünle bire bir aynıdır.Kalitesine faydasına ve fiyatına inandığımız ürünü sizlere sunuyoruz .Biber (Nato) Gazı Büyük Boy (15 ADET)Bütün ürünlerimizin çalışma testinin yapıldığını bilmenizi isteriz.
Biber Gazı Nato 15 ADET, toptan biber gazı, biber gazı satın al, fiyat, fiyatı, Fiyatları, göz yaşartıcı sprey,
TESLİMAT
 
Siparişini verdiğiniz ürünler genellikle aynı gün olmak üzere en geç  3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...